Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mi lehet, van most valami...

Ez mi lehet, van most valami járvány?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel óta fáj a torkom, taknyolok, szóval a megfázás tünetei. De este óta megy a hasam, vagyis már picit visszább vett. De most már hányingerem is van, levert is vagyok. Mi ez? :S Ja és a gyomorom is néha begörcsöl :S
2013. jan. 29. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

ez a kettő nagyon nem szokott egyszerre,mármint inkább külön külön.

fene tudja , annyi retek mutálódik már a levegőben,lehet most van egy ilyen új...


hasmenésre normaflore

hányingerre b6 vitamin

hányásra deadelon

megfázásra 500mg-os C vitamin 2 óránként

és sok folyadék. esetleg egy forrókád,hogy kiizzadd.

2013. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szia én hasonkó tünetekkel mentem orvoshoz.

hányingerre b6 vitamint írt fel

torokfájászra- csak torokfertőtlenítőt

c-vitamin

nurofen..

2013. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ma azért maradtam itthon, mert egész este ment a hasam, és hányingerem van meg fáj a fejem. Elvileg hasmenéses vírus van:(
2013. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom sok mindenkivel egy cipőben járok :/ A megfázás tünetei már enyhültek, inkább jobban csak reggel jöttek elő, de a hasmenés még megvan :/ Igaz már nem olyan sűrűn, de hátha holnapra minden rendben lesz :) Jobbulást nektek.
2013. jan. 29. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!