Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bélprobléma? Fertozés vagy...

Bélprobléma? Fertozés vagy milehet? Segitseg?

Figyelt kérdés
a szekletem kb 5 napja laza es szuros szagu,amit hascsikaràs eloz meg. ma mar hidegrazas is tortent urites kozben. nem mondanam hogy rendszeresen eszem,mert felszolgalo vagyok,a munkahelyemen jo etelek vannak,de altalaban mindig gyorsabban eszem mint kene...en az idegallapotomra gyanakszom mert mostanaban eleg sokat idegeskedem,felhuzom magam. elvileg az idegessegtol is lehet ez nem? làzam nincs, de a hasam "bugyog" .kerlek segitsetek es adjatok tippet mibajom lehet??vagy ha valaki hasonlo cipoben jar(t) kerem ossza meg velem. L/19

#széklet #bèlpanasz
2013. febr. 2. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
El vagy tiltva az orvostól?
2013. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs ra idom ugyanis a haziorvosomtol messze lakom..
2013. febr. 2. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasmenés ellen vannak gyógyszerek, amik ráadásul ártalmatlanok. Vegyél a patikában széntablettát, abból nem is lehet túladagolni magad. De a gyógyszerész is tud mondani jó tippeket. Tartsál egy kis diétát. Ne fogyassz mást, csak sóba-vízbe főtt krumplit, legalább egy napig Csodás hatása van. A széntablettánál meg ne ijedj, mert olyan lesz a székleted, akár a kéményseprő. És ne ijedezz egy kis hasmenéstől! Írjál majd, mi lett?
2013. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szedtem mar ellene tabit,de meg mindig ugyanez a panasz,a dieta meg nem arthat!
2013. febr. 4. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!