Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fejlesztenek kifejezetten...

Fejlesztenek kifejezetten emberek megfertőzésére virusokat a gyógyszergyárak?

Figyelt kérdés

Szomszédom nagy gyógyszer ellenes, és mikor valaki felhozza, hogy megy a patikába, vagy az orvoshoz, vagy bevesz egy fájdalomcsillapítót, mert fáj a feje, felháborodik, hogy "Na szép! Te is a gyógyszeripart élteted!"

Neki meggyőződése, hogy a gyógyszergyárak fejlesztenek virusokat, amiket terjesztenek, hogy megbetegedjenek az emberek, és vegyék a termékeiket.

Most komolyan szüksége van erre egy gyógyszergyárnak?

És ezt hogy engedné, már meg pl az EU?



2013. febr. 4. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan kérdés, amire soha nem kapunk választ. Olyan elmélet is van, hogy az embereket szándékosan betegítik meg, hogy hamarabb meghaljanak és ne kelljen nekik nyugdíjat fizetni. Abszurd, de tulajdonképpen van benne logika. És nyilván azért engedi az eu,mert neki is jó ez.


Ilyen témában az embernek magának kell eldöntenie,mit hisz el. Én nem hiszek az ilyen összeesküvésekben, de ez csak az én véleményem, hogy mi az igazság, az ettől viszonylag független :)

2013. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vírusra nincs gyógyszer. Legfeljebb lázcsillapítót tudnak adni, meg immunerősítőt. Egyébként sem jó az a gyógyszeriparnak, ha hamar halnak az emberek, hanem az, ha veszik a termékeiket, ami nem feltétlenül gyógyszer. Ennyi igazság lehet az elméletben, bár ha a betegség baktériumos, akkor antibiotikumot is el lehet adni. Az összeesküvés-elméleteket nem lehet bizonyítani, csak elhinni.

De szerintem annak van nagyobb hatása, hogy az emberek félnek kimaradni a munkahelyükről, betegen is bejárnak, és jól megfertőzik egymást.

2013. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért ilyen tudatlan idióta, mert neki még soha nem volt semmilyen baja, amire szednie kellett volna valamilyen gyógyszert, és nem tudja, hány millió embert mentenek meg ezek. Szerencsétlen jó genetikával lett megáldva, de butának született, és valamiért ezt találta ki magának, vannak ilyen emberek, nem kell vele foglalkozni, akár milyen meggyőzően adja elő. Az alternatív, gyógyszertáron kívül kapható reklámozott szarokkal viszont tényleg kell vigyázni.
2013. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vírusra lehet, hogy nincs gyógyszer de van védőoltás.

Állítólag a h1n1 is mesterségesen megalkotott vírus. De lehet, hogy ezek csak összeesküvés elméletek. Minden esetre a gyógyszer ipar nagy üzlet...

2013. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A gyógyszeripar elég nagy üzlet, talán nagyobb, mint a fegyveripar. Nem hiszem, hogy akárkinek is érdeke a saját fogyasztóit kiirtani. Biztos vagyok benne, hogy vannak mesterségesen előállított vírusok, ezeket hívják vegyi fegyvereknek. Amúgy meg lehet választani, hogy valaki inkább szenved, neadjisten meghal, vagy a "gyógyszeripart támogatja". Minden gyógyszertárban forgalmazott gyógyszer bevizsgált egy központi, független hivatal által, az étrendkiegészítők (pl fogyasztó kapszulák), és a gyógyhatású készítmények viszont nem feltétlenül.

Ha belegondolsz, a gyógyszergyáraknak felesleges lenne még megbetegíteni az embereket, hiszen így is annyi káros környezeti hatás van, ami rombolja az egészséget, így bőven van mire gyógyszert szedni.

2013. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kedves 3. válaszoló, inkább téged neveznélek naivnak, és butának. A gyógyszeripar az egyik legjobban kifejlesztett iparág, a szereik folyamatosan gyengitik az immunrendszert, a betegséged elmúlik tőlük, immunrenszered gyengébb lesz, 2 hónap múlva megint beteg leszel, veszed a gyógyszert, hogy ne legyél beteg, és igy folyamatosan rombolják a szervezetedet. Ezáltal sok a fogyasztó, sok nekik a pénz, nagyjából ennyiből áll az egész. Persze vannak akik nem igy látják, de én ahelyett hogy 10 szem különböző gyógyszert bevegyek ha megfázok, inkább iszok egy forró teát, és lefekszek aludni.
2015. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gerrgőő válasza:
A népességcsökkentés miatt elhihető de leginkább az influeznaoltás amitől ténleg beteg leszel már tapasztaltam Elnézést ha valamit helytelenül írtam :)
2015. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!