Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez herpesz? (Képpel együtt)

Ez herpesz? (Képpel együtt)

Figyelt kérdés

[link]


Nem túl szép látvány,szóval aki nem bírja az ne nézze meg! (Bár nem tudom,hogy itt mi számít csúnyának,nem vagyok jártas a témában,mindenesetre én szóltam.)

Szerintetek herpesz?

Úgy másfél hete kezdtem észrevenni,és húzódik,néha fáj,és eléggé kellemetlenül érzem magam miatta. Mit csináljak,hogy elmúljon?

Van valami gyógyszer ellene?

Előre is köszönök minden hasznos választ!



2013. febr. 9. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Herpesz.
2013. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

És mit tehetnék ellene?

2013. febr. 9. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam semmit tenni vele, mert nekem nincs előjele, hogy kijönne. Ha pedig kint van már, hagyom és elmúlik max. 1 hét alatt.
2013. febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem múlik el,már kint van másfél hete,és szinte scak terjed ahelyett,hogy elmúlna. :S
2013. febr. 9. 11:19
 5/8 anonim válasza:
Szia! EZ NEM HERPESZ ÁCSI! Hülyeséget nem kell mondani!Ez kérlek gomba és a canestennel lekened 2 nap alatt el is múlik! Bocsi hogy ilyen sokára írok de legközelebb tudni fogod!És nem teszel rá feleslegesen herpeszkenőcsöt mert az amúgy se használna erre!
2013. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2013. márc. 24. 20:36
 7/8 anonim válasza:
Elmúlt azóta?!
2013. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,már jó régóta. :)
2013. márc. 28. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!