Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körömgombám lenne?

Körömgombám lenne?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete vettem észre egy kis barnás-fehéres részt a jobb nagy lábujjamon. Először megijedtem, hogy ez tuti köröm gomba. De ahogy nő lefelé a köröm, úgy vehető ki mintha ráesett volna valami, vagy bevertem volna. Mostanában az ágyam szélébe rúgok bele, azt gondolom emiatt olyan ... Konkrétan most a köröm végemnél jár, ilyen barna folt, meg pici fehérek, és ahol ez van, ott körülötte sárga ... Orvoshoz hétfőn megyek, addig érdekelne, hogy szerintetek ez gomba? :S Köszönöm.
2013. febr. 15. 14:02
 1/1 Némethné Nagy Aranka válasza:
Igy látatlanban nehéz eldönteni. nekem régebben volt a lábamon nagyújjamon az fehéres porszerű, nem fájt. Aztán más betegség miatt elkezdtem erősíteni az immunrendszerem vitaminokkal és ez a panaszom is megszűnt. A legjobb a NUTRILITE készitmények USA-ban gyártják, ha érdekel privátban irjál.
2013. febr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!