Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért mászkálnak szmog szűrő...

Miért mászkálnak szmog szűrő maszkban pesten?

Figyelt kérdés
Az ilyen embereknek van valamilyen légúti betegsége, emiatt érzékenyebbek a szennyezett levegőre, és ezért muszály viselniük, vagy egyszerűen paranoiásak, hogy káros szűrő nélkül a levegő? Egyre több ilyet lehet látni.

2013. febr. 16. 03:01
 1/3 anonim ***** válasza:

jó kérdés...benne van a válasz is. Most, amikor köhögtem, mint az állat, kénytelen voltam sálat tenni az arcomra(nincs maszkom)..a legnagyobb meglepetésemre jobb volt a légzésem. Tudom, hogy a kéményekből kiáramló, egyre elviselhetetlenebb gázok ellen nem véd, de hátha nem direktbe kapom...

.itt pesten azért feltűnő, mert mgszoktuk, hogy majdnem mindenki gázzal fűt..aztán csóróságból egyre többen állnak át szilárd tüzelésre. nem is lenne baj, ha fával tüzelnének, de a nagyobb megtakarítás reményében ócska szénnel, autógumival, bútordarabokkal, műanyaghulladékkal is elkezdtek tüzelni..


az eredmény látható. a következmény: a tüdőgondozó emelkedő statisztikája. kicsináljuk magunkat.

2013. febr. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a légszennyezettség.
2013. febr. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
Most nagyon hangoztatják, hogy influenza járvány van, szerintem azért hordák, félnek egy kis betegségtől. Bár én még nem láttam senkit influenzásnak mostanában.
2013. febr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!