Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » El fog rohadni a mandulám?

El fog rohadni a mandulám?

Figyelt kérdés

Egy éve ki akarták szedni a mandulám, de én nem akartam.


Most megint gennyes, az orvos azt mondta, hogy ez így lesz mindig és el fog rohadni a mandulám.


Milyen az, ha elrohad az ember mandulája?


Most fogok érettségizni, ha vállalom is a műtétet, max csak nyáron.



2013. febr. 19. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fog elrohadni.

Nekem az orvos azt mondta évente max 2 szer ha van ilyen akkor még nem kell kiszedni csak ha én akarom.

A háziorvos mindenféle képpen a MŰTÉT

(Magán orvos mondta)

2013. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor miért mondott ilyen hülyeséget?


Nekem gyakran begyullad. De most egy ideje nem volt semmi bajom, és akkor jön ezzel, hogy el fog rohadni a mandulám.

2013. febr. 19. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen visszatérő a panasz, akkor bizony célszerű a műtét mellett dönteni, mert ráhúzódhat a szívre és az ízületekre. Csak úgy műtenek, ha nem vagy beteg!
2013. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát jó, köszönöm.

Majd nyáron.

2013. febr. 19. 11:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed ha megvárod a nyarat. Ne hiányozz az iskolából. Addig is jobbulást, sikeres érettségit és rád váró műtét kellemetlenségeinek leküzdéséhez mihamarabbi felépülést!
2013. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2013. febr. 20. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha gennyes, akkor az nem játék. A nyarat megvárhatod, de minden gennyes mandula gyulladásnál antibiotikumot szedjél. Nekem is ez volt, és sajnos rá ment a szívemre.
2013. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!