Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hirtelen megerősödött az...

Hirtelen megerősödött az immunrendszerem? Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kiskorom óta nagyon beteges voltam egy kisebb széltől is beteg lettem, minden járványt elkaptam de lassan egy éve semmi bajom. Azért furcsa mert lassan fél éve beteg akarok(tam) lenni és csináltam egy két hülyeséget is, hogy az legyek és még egy kisebb náthám sem lett. Ami furcsa mert nagyon stresszes is vagyok, ami miatt általában legyengül a szervezet, de mintha én egyre erősebb is lennék. Pedig járok nap mint nap közösségbe (suli, város)

Csak úgy hirtelen megerősödött az immunrendszerem? De mitől??



2013. febr. 19. 19:05
 1/1 dieta ***** válasza:

Nem hirtelen de az immunrendszer az ellen tud védekezni amivel már találkozott. Szokták szülök mondani mindent elkap a gyerek pedig még a széltől is védem.Valóban ellenállóbbak azok akiket nem védnek mindentől. Te is így jártál amikor kevésbé kerültél minden olyan helyzetet amiről azt gondoltad a betegség veszélyét jelenti számodra.

Ezek a helyzetek segítették az immunrendszer megerősödését.

2013. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!