Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Páromnak (25) már több hónapja...

Páromnak (25) már több hónapja viszket a feneke! Mitől? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az elején azt mondta h csak akkor amikor fürdik,és víz éri, olyankor annyira dörzsöli h már sebes is lett...

Most már ott tartunk h nappal is iszonyatosan viszket neki.

Dokihoz természetesen nem akar elmenni!

Fertőzése lehet,vagy bélféreg???


2013. márc. 2. 18:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
régen olvastam hogy ez attól van mert élősködők, azaz férgek vannak a belsőszerveiben.
2013. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vagy aranyere.
2013. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is bélféreg. A székletébe nincsenek fehér kis férgek? Egyen foghagymát az kihozza belőle 1,2 gerezdet.
2013. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De mije viszket konkrétan? A segge vagy a segglyuka? Ha az előbbi, akkor valamilyen bőrfertőzés, pl ótvar vagy bőrgomba, de rosszabb esetben húsevő baktérium, amibe bele lehet halni. Ha az utóbbi viszket neki, akkor aranyere van, vagy tényleg bérférge.
2013. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Elvileg a segglyuka mellett körbe... :S

Tudok neki vhogy segíteni?

2013. márc. 2. 19:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Hüvelygombája nem volt?
2013. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:D hihi, én nő vagyok, a vőlegényemmel van baj, de hát PASIK!!! az h dokihoz menjen,szóba se jöhet...
2013. márc. 2. 20:08
 8/13 anonim ***** válasza:
bélféreg, gomba, vagy ilyesmi... emésztési gond?
2013. márc. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy addig nem vagy hajlandó szexelni vele, míg el nem viszi a valagát orvoshoz. Különben te is elkaphatod tőle simán ezt a betegséget és ha bélférge van, akkor neked a hüvelyedbe fognak elszaporodni a férgek. Ez nem vicc, van egy nőgyógy. rezidens barátom, ő mondta, hogy gyakorlaton látott már ilyet, hogy a bélféreg befertőzte valakinek a hüvelyét. Mindegy, nem részletezem, hátha valaki most ebédel, de tényleg van ilyen. Zavard el a párodat orvoshoz, ez nem játék.
2013. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A bélféreg nem fog beköltözni a hüvelybe, legfeljebb betéved, de mivel ott nincs mit ennie, nem is fog szaporodni. Viszont fertőzést visz át a végbélből, amivel nem érdemes játszani. Szerintem nézd meg a párod valagát, ha ciki neki, ha nem. Ő meg figyelje a székletét, nincs-e benne kukac. Ha meg van pukli a lyuknál, akkor aranyere van.
2013. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!