Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüszős mandulagyulladásra...

Tüszős mandulagyulladásra tudnátok segíteni? Többi lent

Figyelt kérdés

nézzétek meg ezt a képet, itt szemléltetem a betegségem:


[link]


Iszom a teát mint állat napi 5 litert kb megiszok,

nem melegen hanem langyosan,

Kétségbe vagyok esve , mindíg vissza megy a lázam ,

nagyon nagyon rosz érzés már több mint egy hete szenvedek, az orvos meg mintha le se szarna!


Vírus okozta tüszös mandulagyulladásom van elvileg.


Segítség :(



2013. márc. 5. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél echinacea cseppeket.Vírusölő.Én azt használom ilyen esetben is.30ml kerül olyan 1500Ft-ba és asszem óránként kell 10 cseppet bevenni.Nekem 2 napa alatt elmúlt tőle a bajom.
2013. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, ki fogom próbálni.

és akkor neked is ilyen tüszős mandula gyulladásod volt ugye?

2013. márc. 5. 15:40
 3/5 A kérdező kommentje:

már beszoptam 1 hétig kórházba kerültem - 3 hétig voltam beteg

BRÁVÓ

2013. márc. 20. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj istenem. Énis ezekkel a problémákkal küzdök!! minden este felmegy 38 fölé a lázam nagyon nehezen nyelek mert iszonyatosan fáj. A doki megnézte a torkom annyit mondott hogy úú és felírt pár gyógyszert ami sz*rt se ér.Már 4 napja szenvedek itthon.. iszonyatos. Minden hajnalba arra kelek hogy izzadok,remegek, fáj a torkom és folyik a nyálam. Borzasztó..
2013. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KITARTÁS!!! remélem hogy már meg gyógyultál! legközelebb ha jön a krva tél , bekészülök, és fokhagymát eszek minden nap mert akkor nem leszek beteg!
2013. ápr. 28. 04:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!