Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aranyeremvan mit tegyek? 16...

Aranyeremvan mit tegyek? 16 vagyok

Figyelt kérdés
sziasztok rendszeresen uszok és 1 honapja kezdtem kondizni tegnap észrevettem hogy aranyerem van vettem reparon kenőcsöt azzal kenem napi 2x nem vérzik nem fáj de normális ez ? 16 vagyok mit kéne tegyek hogy hamarabb elmuljon?

2013. márc. 5. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Életed végéig ettől szenvedsz majd, ez elkísér az út végéig! Lehet tatarozni, műteni, de végleges megoldás nincs, alkati kérdés! Ja a melegek alapbaja lesz egy idővel!
2013. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem kell annyira megijedni, a reparon az jó rá. Műteni ilyen fiatal korban egyáltalán nem ajánlatos. Majd el fog múlni, visszahúzódik, aztán lehet megint kijön aztán megint visszahúzódik! Nyilván vigyázni kell vele, de egyáltalán nem törvényszerű, hogy innentől kezdve végig elkísér és kellemetlen lesz!
2013. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod esetleg lehet hogy a konditol van? Vagy semmi köze hozzá?
2013. márc. 6. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem sok köze lehet hozzá, maximum ha sokat erőlködsz!?
2013. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Apukámnak is volt, aztán amikor nagyon eldurvult akkor megműtötték. Ennek már vagy 15 éve, és azóta semmi baja. Szóval a műtét akár segíthet is. De persze 16 évesen még valószínűleg elég a kenegetés is. Próbálj nem nagyon erőlködni kondiban, vagy a wc-n.
2013. márc. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!