Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Véletlenül "hozzáértem" egy...

Véletlenül "hozzáértem" egy nyilvános wc-hez! Lesz valami bajom tőle? (bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés
Felhajtottam az ülőkét és ùgy kb betekertem wc papìrral,csak nem elég hosszan,ìgy hozzàmért,és kb olyan,mintha ráültem volna?Lett valami komolyabb bajom,fertőzésem ennyitől?
2013. márc. 10. 00:13
 1/4 A kérdező kommentje:
*kb helyett körbetekertem
2013. márc. 10. 00:14
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem valószínű hogy elkaptál valamit. Nekem mivel lányaim vannak és nem mindig tudnak bűvészkedni a vécépapírral, nekik papír vécéülőkét adok. Többször előfordult, hogy ismerősökkel és a gyerekeikkel mentünk valahová, az ő lányaik mentek volna pisilni, én meg kedvesen felajánlottam, hogy van nálam papír ülőke, szívesen adok. Többen úgy néztek rám mint egy ufóra, hogy minek az, miért baj, ha ráül.....

Amikor mondtam, hogy nem egyszer mentem be olyan helyre ami körbe volt pisilve, vagy úgy nézett ki mint egy mészárszék és én nem szeretném ha azon trónolnának, akkor meg értetlenkedtek, hogy de hát egy papírral le lehet azt törölni, mi a bajom...


Úgyhogy mint kiderült, sokan üldögélnek a vécén, mégsem kapnak el mindenféle nyavalyát.... Szóval valószínűleg megúszod.


(mi azért maradunk a papír ülőkénél)

2013. márc. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hátha utána alaposan mostál kezet és nem a szádban matattál úgy..akkor semmi se az égvilágon:)
2013. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat!:)
2013. márc. 10. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!