Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen "betegséget" mondjak a...

Milyen "betegséget" mondjak a háziorvosomnak, hogy kiírjon egy hétre?

Figyelt kérdés

Kövi héten nem akarok suliba menni(ez van :D ),de nincs semmi bajom...

Mit találjak ki?Hasfájást nem akarok mert megtapogatja a hasam kérdezi,hogy hol fáj és megint elküld kórházba -.-

Esetleg fejfájást vagy mit nem lehet annyira észrevenni még az elején?



2013. márc. 10. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Fejfájás hülyeség, azzal nem fog kiírni egy napra sem. Mond azt, hogy tegnap valami romlottat ehettél, mert egész este hasmenésed volt, és hányingered is van, nem kívánsz semmi kaját, mert émelyegsz még mindig. Ezzel kb 3 napra fog kiírni. Egy hétig csak akkor fog kiírni szerintem, ha tényleg látja rajtad, hogy beteg vagy.
2013. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, a gyomorrontás jó ötlet:D esetleg még alapozd ki magad falfehérre és csinálj magadnak szemkarikákat
2013. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja és legyenek hányásdarabok az álladon:D
2013. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a hányinger szóba jöhet de akkor is megtapogatja a hasam? mert akkor nem lesz jó...hasmenésnél meg tuti
2013. márc. 10. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyire hülyének nézitek a háziorvost? Rád néz és látja, hogy egészséges színed van, nem fog kiírni, max. 2-3 napra.
2013. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ma voltam orvosnál kutya bajom.Azt mondtam,hogy este volt lázam meg ma reggel és a torkom is fájt.Erre kiírt egy hétre. :D
2013. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remelem beutalja vegbeltukrozesre a szimulans fajtadat :)
2015. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!