Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? Már 1 hete...

Mi lehet a bajom? Már 1 hete szédülők, kialvatlannak érzem magam.

Figyelt kérdés

Úgy érzem mintha náthás lennék, de nem folyik az orrom,nem köhögök semmi.Hőemelkedésem sincs.

A mensim utolsó napján kezdődött.Sokat aggódom mostanában mindenen.Én pl.rettegek az új influenzától igaz a régitől is.

A mellkasom olyan mintha 1 elefánt taposná.egésznap egyedül vagyok.

Lehet,hogy idegi bajom van?


2009. szept. 14. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem igen, de az is lehet h elkaptad ezt a virust, és most nem a H1N1re gondolok. A mi sulinban is egy csomoan hazamentek, meg szarul voltak, de sztem csak tömeghiszti... amugy énis igy érzem magam, mmint meg vagyok fázva köhögök, és fáradt vagyok. Sztem ne aggódj, mert ha el is kapod a H1N1-et akkor is van ellene gyógyszer. 16/l
2009. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!