Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi az esélye így a hiv-nek?

Mennyi az esélye így a hiv-nek?

Figyelt kérdés

Tudom, késő bánat. (beszólás nem kell)


Barátommal közelebb kerültünk egymáshoz. Nem szólt, hogy anált szeretne, így elkezdte. Csak a makk volt bent, amikor azonnal megszakítottam a folyamatot. Ott abba is hagytuk az egészet. (leteremtettem, h miért nem szólt, meg miért nem gumival)


Kissé szorongásos vagyok mindíg, de ez felerősítette.

Tételezzük fel, hogy a barátom hiv pozitív.


Így a kis incidens miatt mennyi lenne az esélye, hogy elkapom?


50%? 100%? :(


Sajnos a szorongás miatt képes vagyok beképzelni mindent, tisztára azon jár a fejem, hogy mihez kezdek az életemmel, stb stb. Magyarán úgy gondolkodok, mint aki tényleg az.



Mekkora az esélye?

Ha csak erre a kicsi "incidensre" szorítkozunk?



21/L



2013. márc. 10. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Még ha HIV+ is lenne, és normálisan análszexeltetek volna, nem csak a makkját dugdosta volna be, akkor is kb. 1% lenne a fertőződés esélye.

De nem értem...eddig sehogy sem szexeltetek? Mert nem csak análnál lehet elkapni, hanem rendes szexnél is. Akkor nem féltél?:D Csak az análnál?:D

2013. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem szexeltünk még sehogy.


De ha csak a makkja volt bent és kihúzta...úgy?

2013. márc. 10. 22:27
 3/18 A kérdező kommentje:
(jah és csak 1-szer volt ez, nem pedig ki-be ki-be)
2013. márc. 10. 22:30
 4/18 anonim ***** válasza:
Az anal sexnél ugyanakkora a fertőzés veszélye,mint normál sexnél. Úgyhogy ezért,ne izgulj annyira.Egyébként a HIV a váladékokkal fertőz,úgyhogy ha nem sérült a végbél és nem került erre a sérült végbélre ondó nem kaptad el.
2013. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem tudom. Pont ezért félek....:S
2013. márc. 10. 22:57
 6/18 A kérdező kommentje:

"nem sérült a végbél és nem került erre a sérült végbélre ondó"


Ezt nem tudom megállapítani.:( Ondó nem, de előváladék nem tudom.....

Pont emiatt rettegek...tegnap aludni sem tudtam.

2013. márc. 10. 22:59
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs hámsérülés a végbél körül nem lehet baj.Márpedig azt észre vennéd. Vérezne,fájna.Úgyhogy nyugodj meg!
2013. márc. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mégis mit nem értesz azon, hogy rendes szex esetén is kevesebb, mint 1%? Nem is szexeltetek, így vajon mennyi, 0,1?

Ráadásul annak az esélye, hogy fertőzött, megint csak jóval 1% alatt van.

Fejezd már be a hisztit bakker, és ha nem bízol benne, akkor küldd el egy kib.szott szűrésre.

2013. márc. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem hisztizek.


Vérezni nem vérzett, akkor nincs hámsérülés?

2013. márc. 11. 07:57
 10/18 A kérdező kommentje:
Fájni picit fájt, de vérezni nem vérzett.
2013. márc. 11. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!