Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy legyen jobb a labor...

Hogy legyen jobb a labor eredményem? Van olyan, akinek sosincs benne csillag? Ha csillagos, akkor mikortól kell valóban komolyan venni, mert a védőnőm azt mondta, hogy akkor azért mutassam meg orvosnak, ha valami mellett 2 vagy 3 csillag is van.

Figyelt kérdés
Most akkor jelentenek valamit vagy nem? A neten összekerestem mindent az alacsony limfocita számról, de mindenhol arról írnak, hogy mi van, ha magas. Azt már tudom, hogy legyengült az immunom, de hogyan létezhet, ha folyamatosan szedem a vitamint plusz sok gyümölcsöt eszek...valami nem jól van...akkor meg miért nem kell komolyan venni csak sok csillagtól? Meg kell várni mindenképpen, mielőtt nagyon beteg lesz az ember?
2013. márc. 15. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

olyanról még nem hallottam, hogy több csillag is lenne mellette...szerintem ha eltér az érték, akkor van egy csillag, és attól, hogy nagyon eltér, nem tesznek több csillagot...

hát amúgy lehetséges, hogy mondjuk nem megfelelő étrendkiegészítőket szedsz, nem szívódik fel rendesen valami szervi probléma miatt, vagy elég sok minden miatt lehet....de ha nem nagy az eltérés, akkor szerintem nem kell nagyon komolyan venni, mert bebeszélsz magadnak valami betegséget

2013. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

7 éve 4 csillagos, gennyes vizelet eredményem volt...műtöttek is, mert nagy volt a baj, úgyhogy van több csillagos eredmény. Különben a limfocita számom miatt kezdtem el aggódni, mert 13,90 az eredményem, a normális tartomány pedig 25-45-ig van. Baba lakik a pocimban, nem lenne jó bekapni valami extrát, a legyengülten védekező immunrendszerem miatt.


Köszi a választ

2013. márc. 15. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szia! Olvasd el ezt, ha ráérsz. Nekem anno azt mondta az orvosom, hogy általában nem egy értéknek az eltérése számít, hanem a vele összefüggésben lévő többi eredménnyl együtt értékelhető. Ilyen az a bizonyos limfocita ia.

2013. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!