Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A h1n1-nek mennyivel másabbak...

A h1n1-nek mennyivel másabbak a tünetei mint a sima influenzának? Mi a különbség köztük? Mennyire veszélyes? Meddig tart? és mivel gyógyitható?

Figyelt kérdés
bocsi hogy ennyit kérdeztem de neten csak nagyvonalakba találtam ezekre választ =/ köszi a válaszokat.
2009. szept. 17. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan azok a tünetei, csak más a vírus. Szerintem nem veszélyes,fel van fújva. Egy egészséges, jó immunrendszerű ember ugyanúgy kigyógyul belőle,mint a sima influenzából. Kezelését nem tudom,valószínűleg valamilyen vírusra rezisztens antibiotikummal. De nem kell félni tőle.
2009. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tüneteit tekintve semmiben nem különbözik,

nem veszélyesebb mint egy megfázás

max 1 hétgi tart

azzal gyógyítható h otthon ülsz, iszol meleg teákat, és pihensz

2009. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az eddigiek jól írták.

az egész egy felfújt balhé, marha nagy pénz van benne a gyógyszeriparnak az oltásokból... plusz tegyük hozzá, hogy a mellékhatásokat nem tesztelték elég ideig, szóval a forró fürdő-vitamin... biztonságosabb. és tényleg nem kell félned, az egész hajcihő és ijesztgetés szándékos

2009. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sziasztok. köszi a véleményeket.

már 4.napja fekszem...remélem hogy jobb lesz minél elöbb =/

2009. szept. 21. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Bővebb információ:


a


ZeitGeist the Movie-ban, online ingyen nézhető:


[link]


(kb. a 36. perctől...)

2009. szept. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!