Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szívbetegség? 16 éves vagyok,...

Szívbetegség? 16 éves vagyok, és észrevettem h néha mikor megállok, és csönd van, vagy lassan veszem a levegőt hallom a szívverésem.

Figyelt kérdés

nagyon megijedtem, mert ez inkább ilyen pumpálás féle. ha idegesebb lszek akkor gyorsul. és néha nagyon hangosan hallom, és annyira megijedek, ez vmi bajt jelent, vagy teljsene normális h az meber hallja néha?

16/L


2009. szept. 17. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, mindenkinél így van.
2009. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
őőmm.. én nem tudom mi ez csak azt hogy én nem hallom sose hogy ver a szívem. max. akkor ha odarakom a kezem amúgy nem :/
2009. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem teljesen normális :D
2009. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
semmi baj nyugi :D
2009. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat, most kicsit megnyugtattatok, csak megijedtem, mert amugy is köhögök egy hónapja és emgvagyok fázva. voltam ma gégészeten azt mondták lehet h arcüreg gyulladás, meg néha szokott lenni légszomjam, azzal voltam régebben ekg-n azt mondták semmmi gond, majd kinövöm. és most ez a sziv verés, amit néha hallok, ha csöndben vagyok, és olyan pócban vagyok,de elég hangosan, és nem olyan mint a dobogás, hanem mint a pumpálás. és mikor hallom komoylan mintha a fülem mellett pumpálnának.
2009. szept. 17. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!