Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szájfertőzés mennyi idő alatt...

Szájfertőzés mennyi idő alatt múlik el ha kezelik?

Figyelt kérdés

csütörtökön lett egy pici hólyag a számon, azt hittem herpesz. de aztán egyre több hólyagom lett, a nyelvemen és az ínyemen is van pár :S alig bírok inni mert nagyon csípi minden még a víz is, pedig most sokat kéne innom mert pénteken elájultam a kiszáradás miatt, meg beteg is vagyok :S

kaptam valami ecsetelőt és ha azzal kenegetem kb. hány nap alatt múlik el? nagyon szenvedek miatta és szeretnék minél hamarabb túlesni az egészen

az orvos szerint nagyon fertőző*


2013. márc. 25. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Glycoseptet kaptál? Az nagyon jó, mégis azt mondom, hogy 5 nap minimum, mire elmúlik. De a vége felé már nem fogja úgy csípni. Próbálj szívószállal inni. Tudom, milyen kellemetlen, nekem is gyakran van sajnos.

2013. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia

ez a neve annak amit kaptam: sol. acrifalvini FoNo

5 nap?! szuper... még egy hétvégém el lesz baszva :S

2013. márc. 25. 11:59
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2013. márc. 25. 11:59
 4/4 A kérdező kommentje:

2x már bekenegettem, hát nagyon csípi de olyan mintha kisebbek lennének a hólyagok :)

meg azt vettem észre hogy kicsit kezd száradni mint a herpesz, majd kiderül mi lesz

2013. márc. 25. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!