Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vajon mennyi idő után fog...

Vajon mennyi idő után fog hatni az antibiotikum? Curam Dou 1000.

Figyelt kérdés

Eléggé megfáztam 4 napi lázas állapot után jutottam el a dokihoz, már fájt a mellkasom stb. meg mondenem, és ő ezt írta fel. ez az 5. napja hogy szedem, még 2 nap van hátra az adagból, s még mindig nagyon köhögök és rosszul érzem magam. Mikor fog hatni?

Szedek amúgy még hozzá köptetőt is a köhögésre de alig javult vmit. Vmi tipp???



2013. ápr. 15. 10:51
 1/4 A kérdező kommentje:
*Duo
2013. ápr. 15. 10:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha végigszedted, és nem javulnak a tünetek, akkor menj vissza az orvoshoz, elképzelhető, hogy a baktériumok ellenállóak, rezisztensek voltak az adott antibiotikummal szemben, és egy erősebbre lesz szükséged. Az 5. napra általában már jobban szokták magukat érezni az emberek.
2013. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.
2013. ápr. 16. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már sokkal korábban hatni kezdett szerencsére. Én is 4 napja feküdtem lázzal, tegnap írták fel nekem a gyógyszert, tehát tegnap este és ma reggel szedtem be belőle és most itt ülök a gépnél és nem is érzem rosszul magam. Nagyon hamar hat. Eddig csak feküdni tudtam, semmi netezés, csak a tv-t bámultam.
2014. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!