Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Segít az Aloe Vera a herpeszre?

Segít az Aloe Vera a herpeszre?

Figyelt kérdés
Herpeszem kezdődik (számnál), és nem szeretném ha teljesen kijönne (eddig csak egy fehér kis foltos látni meg mellette bevan egy kicsit pirosodva és kissé fáj). Hatásos rá az Aloe Vera? Vagy esetleg valami más? Segítsetek légyszi (Szedek már B vitamint meg mindent ami kell, csak kívülről szeretném kezelni) Köszönöm szépen.

2013. ápr. 16. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:

nem tudom,mennyire és milyen időközönként jön ki nálad,de csak drasztikus saját tapasztalattal tudok szolgálni...

nekem olyan a herpeszem,hogy ha el tudom kapni mikor még semmi nem látszik,csak bizsereg,akkor el tudom mulasztani zovirax kenőccsel, neurobion tablettával és fagyasztással (erre van külön egy jégtömböm a fagyasztóban)

a fagyasztás úgy néz ki,hogy fogom a jeget és hozzányomom a számhoz,amíg át nem fagy teljesen...ez kb fél óra..aztán félóra szünet,ekkor bekenem zovirax-szal és megcsinálom még legalább 3x,vagy amíg időm van...


ha úgy kelek fel reggel,hogy már ott a hólyag,akkor feldagad az összes nyirokcsomóm minden hajlatban, belázasodom és mozdulni sem tudok...(a leghosszabb idő,amíg nem kaptam gyógyszert 2 hét volt és addig csak egyre rosszabb lett,nem múlt el)

olyankor egyből el kell küldenem valakit a dokimhoz,hogy hozzon 400mg-os telviran-t,aciklovir-t,vagy herpesin-t...mindig úgy íratok fel,hogy 1 doboz legyen itthon pluszban,és akkor ráérek dokihoz menni 2 nap múlva,mikor már fel tudok kelni...remélem,azért nálad nem ennyire rossz a helyzet

2013. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!