Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaptam a mostani virust....

Elkaptam a mostani virust. Létezik, hogy egy nap alatt túl vagyok rajta?

Figyelt kérdés
Húgom hozta haza oviból, neki hányás,láz,hasmenés,gyomorfájdalom volt. Nekem először kijött a herpeszem, aztán tegnap délután hasmenésem volt meg ma reggel másfél órán keresztül ( a végén már vizesen). Azóta még nem kellett újra mennem pedig megettem egy fél krumplit , egy répát meg pár ropit + 2pohár hideg tea. Most lázam van 38.5 ..lehet, hogy egy/másfél nap alatt átmegy rajtam? Bocsánat a részletezésért, örülnék bármiféle tanácsnak, hogy hogyan tudnék minél gyorsabban meggyógyulni.
2013. ápr. 23. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan hányásos, hasmenéses vírusok, amik 1 nap alatt átmennek az emberen és van olyan, ami mondjuk tart 3 napig. Azért ezek nem szoktak olyan hosszútávúak lenni, néhány nap alatt lemennek, amennyiben nem, ott már másra is gondolni kell.

De ha lázas vagy, akkor még nem ment át rajtad.

A diétát tartsd és ilyenkor még nagyon jó a probiotikum, segít helyretenni a sérült bélflórát.

2013. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a diéta jó, minél többet igyál, a láz és hasmenés, hányás miatt is fontos a folyadékpótlás. A krumplit sós vízben főzd, és jó a ropi is a sók pótlására. Maradj otthon, lehetőleg sokat pihenj. Egyébként ha erős az immunrendszered persze lehet, hogy ilyen gyorsan végigment rajtad, de azért ne tervezz még semmit holnapra...
2013. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!