Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Folyamatosan náthás vagyok...

Folyamatosan náthás vagyok már vagy 2 hónapja, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
azt hittem a hideg miatt van, meg a rossz idő miatt, de most sem javul a helyzetem
2013. ápr. 24. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Allergia?
2013. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra azért nem gyanakszom, mert már jó pár éve olyan 5-6 éves volt allergia tesztem és negatív lett
2013. ápr. 24. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy begyulladt a mandulád.

Egyébként ne gyógyszert szedj, hanem sportolóknak kifejlesztett vitamint.

3000 forint 150 db.

Az én immunrendszeremen 200%-al dobott.

Folyton fájt a torkom amióta szedek 1100 mg-os C és multy vitaminokat szinte semmilyen betegség nem kapott el.

Jó 1 hétig lázasan feküdtem, de egy év alatt egyszer.

Kb 2 szer voltam náthás és 3-4szer volt 1-1 napos torokfájásom de az is baromi enyhe.

Régen meg hetekig fájt a torkom...

Ja egyébként menj ki a napra, a parkba, valahová mondjuk pénteken amikor 30 fok lesz, vagy egyél több húst és próbálj meg mozogni.

2013. ápr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:

Az egyél több húst pont nem jó tanács, nekem pl. azóta még a torkom se fájt, mióta leszoktam a húsról. Vitamint nem eszem, viszont parlagfüvet igen.

Sok zöldséget és gyümölcsöt kell enni, és a Nap is jótékony hatással lehet a nátha ellen.

2013. ápr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
C-vitamin + cink. Lehet, hogy az arcüregedben nem stimmel valami, ha sokat folyik az orrod, nem ár felkeresni egy fül-orr-gégészt.
2013. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!