Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mondanatok nekem vmilyen...

Mondanatok nekem vmilyen hatasos gyogymodot?

Figyelt kérdés

9eves fiamnak faj a torka,alig van hangja es kohog,viszont nagyon sok vmi jon fel belole.Nem szeretnek neki gyogyszert adni,megprobalnam elobb a termeszetes dolgokat,hogy foleg a hangja visszajojjon.

Koszonom.


2009. szept. 28. 04:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ilyan állapotban segítene már a természetes gyógymód. De próbáld meg a hagymateát, az nagyon jó hurutoldó, és van egy olyan gyógyszer, ami antibiotukum ugyan, de nem szájon át kell bevenni tablettaként, hanem be kell lélegezni az orrban és a szájban, és helyileg hat. Sajnos a neve nem jut az eszembe, de nekem is ilyen bajom volt, és mondtam a dokinak, hogy nem akarok antibiotikumot, és ennek irta fel a nevét a doki, recept nélkül kapható a gyógyszertárban. Nagyon hatásos volt. (Igaz nem kellemes)
2009. szept. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körül a biodepo.hu légzéskönnyítő termékei között. Nekünk a lándzsás utifű szirup már bevált de van ott többféle.
2009. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ACC 100 nagyon jó köptető és nem árt. Amit az egyik hozzászóló említett az a Bioparox spary, sajna azt nem tudom , hogy szedhetik-e gyerekek.


Azért célszerű lenne elmenni gyerekorvoshoz. Főleg akkor ha lázas is.

2009. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!