Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Medrol nevű gyógyszer...

A Medrol nevű gyógyszer okozhat jódhiányt (golyvát)?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem nem dopping miatt szeded, mert akkor nagy idióta vagy!

2009. okt. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én 2 évig szedtem napi 64 mg.ot az elején és így csökkentették. amit tudok, hogy káliumhiányt okoz, így azt szedni kell mellé mindenképpen. ja még annyit hogy nekem ez a gyógyszer életmentő volt, de tönkre is tette az életem, elcsúfított örökre! hát remélem hogy nincsen olyan hülye aki önszántából beszedi!!

de a káliumra tényleg figyelj mert majdnem teljesen kivonja a szervezetből!

2009. okt. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Kedves második válaszoló!!Mit értesz az alatt,hogy örökre elcsúfított a gyógyszer???
2009. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
azt hogy iszonyatosan feldagadt tőle az arcom, még a rokonaim sem ismertek fel. mikor abbahagytam szép lassan visszaállt, de nem az eredetire. valamint a hónom alatt a combomon és a térdemen valamint a fenekemen szó szerint szétszakadt a bőr a hirtelen hízástól, nem úgy mint a sima narancsbőr, meg is kellett műteni ép bőrt tettek oda, ahol "szétszakadt". nagyon csúnya még ígyis. már nem érdekel, szültem egy gyereket azóta, de 14 évesen nagyon nagyon rossz volt. ha felmerül a betegségem a mai napig, és meghallom h adnák a Medrolt, kiszaladnék a világból. lelkileg volt inkább szarabb, viszont meggyógyított, az tény..
2009. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Látod, vannak akik meg pont emiatt szedik.. (akik doppingolnak, és a butább fajtából valók. Az okosabbak nem Medroloznak persze mert ennél sokkal jobb készítmények is vannak)
2009. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a doppingolós fajta, évek óta nem tudnak mit kezdeni az orvosok a lapocka fájdalmammal, és ezt írta, viszont nekem arcüreggyulladástól kezdve mindent kihozott, a doki elfelejtette megemlíteni h csökken a védekezőképesség a gyógyszer szedése során. Én teljesen leálltam, a problémámat ideiglenesen megoldotta, ma viszont ismét éreztem, hogy fájdogál a lapockám. Beutaltak orthopédiára, de ebben az országban ez két hónap várakozást jelent, addig ezt kaptam "fájdalomcsillapítónak". Nem érte meg és remélem más sem kezdi el szedni ezt a sz.rt

:((

2009. okt. 7. 00:37
 7/14 anonim ***** válasza:
igen sokan szedik doppingként. a sok hülye...ő bajuk. igazad van nagyon hazavágja az immunrendszered, ráadsául nem is hiszem hogy a vázrendszer betegségeire nagyon hatna...remélem jobb lesz a lapockád, tudom, milyen ha fáj valamid:( jobbulást Neked!! 2. válaszoló 24/L
2009. okt. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én a helyedben egy jó csontkovácsot látogatnék meg, és vannak különböző porc meg izületvédő készítmények, vannak amik ráadásul elég hardcore szinten. (PL Animal Flex). Ha ezek mellett sem lesz jobb, csak akkor nyúlnék akármilyen gyógyszerhez a jövőben (vagy inkább akkor sem, ezer más mód van: táplálkozás rendbetétele, vitamin, folyadék, megfelelő sport, torna..)
2009. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A vicc az, hogy én mindig egészségesen éltem/élek, nem dohányzom, nincs súlyfeleslegem, változatosan táplálkozom, sportolok, kerülöm a felesleges ülőmunkát is...ennek ellenére kb. kétév el kezdett fájni a bal lapockám, elküldött a körzeti doki mindig lehetséges szakrendelésre (orthopédia, ideggyógyászat stb), csináltak rtg is, de nem lett pozitív eredménye, elküldtek gyógytornára, és vmilyen elektrokezelésre, egyik sem használt, egyre rosszabb lett, írtak fel izomlazítókat, nagyon sok gyógyszert kipróbáltam, amíg eljutottunk a medrolhoz, már vissza sem merek menni a dokihoz, mert beígérte a szteroid szurit, azt már nem merem vállalni. Most borogatjuk, tapaszoljuk, és szenvedek tőle tovább:(( A csontkovács jó lenne, fel is teszek egy új kérdést, hátha vki tud igazán jót...Köszönöm a segítséget!!! Nektek is minden jót!!!
2009. okt. 7. 21:41
 10/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok. igen a csontkovács is nagyon jó, de lehet hogy nem lenne hülyeség egy természetgyógyászt kipróbálnod..ha már ennyi mindent megpróbáltatok..nem veszthetsz vele semmit. nekem bevált, igaz csak ideiglenesem de nekem súlyosabb a betegségem sajnos. Lehet hogy nem használ, de szerintem jobb a szteroidok...Minden jót neked!!
2009. okt. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!