Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha sületlenül ettem a hamburge...

Ha sületlenül ettem a hamburger pogácsát a húst akkor lehet bajom? Csak kb 10 percre tettem be a mikróba szóval nem sütöttem meg.

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
nem lesz. A marhahúst lehet enni nersen is. Alpból vannak ugyebár a véres steak-ek. Na azok is félig nyersek. A tatár beafsteak meg teljesen nyers.
2013. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak mert mondták hogy ebbe bele is lehet halni. Most meg elkezdett fájni a hasam
2013. jún. 6. 23:32
 3/14 anonim ***** válasza:
bele nem fogsz halni nyugi. Legfeljebb szalmonellát kaphatsz avgy hasonló remek ételmérgezést. De szerintem semmi bajod nem lesz tőle. Na meg 10 perc mikró után nem hiszem hogy annyira nyers volt....
2013. jún. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát remélem. Köszönöm!
2013. jún. 6. 23:42
 5/14 anonim válasza:
Valószínűleg 10 perc mikrózás után már nem lehetett nyers az a húspogácsa. Ettől függetlenül azért vigyázni kell mert van egy botulizmus nevű betegség amit a nyersen elfogyasztott hentesipari készítmények is előidézhetnek.
2013. jún. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha kizárólag marhahúsból volt, akkor semmi bajod sem lesz, csak a disznó, vadhúsok és csirkehús okozHAT gondot nyersen.
2013. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Azért manapság elég nehéz biztosra menni, hogy valami teljes egészében marhahús, másrészt a marhahústól is lehet száj és körömfájást kapni, persze kicsi az esélye, és nem is akarok rád ijeszteni.

Ha félsz az ilyesmitől nem ajánlom a nyers húst, tuti, hogy jobb lesz az íze is, ha beledobod egy a serpenyő olajba.

2013. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A tatárbifsztekről hallott már valaki? Nyers hús nyers tojással. Lett tőle baja bárkinek is? Nem, soha.
2013. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Itt senki sem azt vitatja, hogy a marhahústól lesz-e baja, hanem azt, hogy a hamburger pogácsa, amit félig nyersen evett meg vajon miből készült. Gondolod, hogy a kereskedelemben kapható hamburger pogácsák 100%-ban tiszta marhahúsból készülnek?
2013. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló figyelmét hívnám fel arra, hogy a tatátbifszteket csak MARHA húsból szabad elkészíteni!
2013. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!