Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egyszer nagyon elkapott egy...

Egyszer nagyon elkapott egy hányásos vírusos. Mit lehet ilyenkor tenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Olyannyira elkapott ,hogy egyszerűen nem állt el. Leírhatatlanul rosszul voltam. Már térdelni is alig bírtam . Aztán elállt. Már nem bírtam volna sokáig.

Mit lehet ilyenkor tenni?Mit tegyek ha legközelebb hasonló helyzetbe kerülök? Úgy érzem komoly nyomot hagyott bennem az az este. Semmitől se félek jobban mint a hányástól..



2013. júl. 3. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz tenni,h elmész orvoshoz,v. kihívod és kapsz hányás csökkentő injekciót. Sajnos a tabletta nem maradna meg benned.
2013. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azonnal menj orvoshoz mert ilyenkor fennáll a kiszáradás veszélye ha semmi nem marad meg benned hányás csillapító injekciót ad mert a gyógyszer nem marad meg benned !
2013. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Üdv a csapatban, már lassan 2 éve ugyanez történt velem is ,azóta rettegek nehogy elkapjam.
2013. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!