Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpeszesek! Nektek melyik...

Herpeszesek! Nektek melyik krém vált be? Nekem semmi nem használ, gyógyszer sem, tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Én már próbáltam 3 félét, most a 4.-et, pluszban még gyógyszert is szedtem, de semmi nem használ.

Egyszerűen semmi nem használ, nem értem miért.


Próbáltam már Zoviraxot: [link]


Herpesint:

[link]


Herpatch-t:

[link]


Egyik sem használt..Persze nem egyszerre használtam őket, hanem ugye mindegyik herpesznél mást próbáltam.

Ha rendszeresen, naponta többször bekentem velük, akkor is kb 1,5 - 2 hét alatt múlt el a herpesz, ha nem kentem semmivel, akkor is ugyanennyi idő alatt.


Régen szedtem Herpesin tablettát,

[link]

akkor kb fél évig nem volt herpeszem. Aztán megint előjött.

Kb 1 hónapja megint szedtem ezt a Herpesint, és most megint kijött a herpesz.

Most megint másik krémet használok, egy Erazaban nevű krémet

[link]

de nem tudom hogy ez megint mennyire fog használni.


Teljesen tanácstalan vagyok, mit tehetnék még hogy vége legyen ennek az egésznek? :(



2013. júl. 11. 11:27
 1/7 anonim válasza:
Én a gyógyszertárban ajánlott éjszakai herpesztapaszt használtam és két nap alatt nyoma sem volt
2013. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb 14 éves korom óta fél évvel ezelőttig minden hónapban 2x-3x herpeszes voltam(ajakherpesz).

Aztán megelégeltem és elmentem a patikába h adjanak valamit.A gyógyszerésznő nagydózisú C-vitamint javasolt Cinkkel.no meg ha kijött Telviran-nal kentem.Ez a krém pár óra alatt már 'gyógyítani' kezdte,tehát elindította a sebesedést.

Lekopogom,mióta szedem a C-vitamin plusz Cinket azóta nem volt!!!

:)

21L

2013. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én a Richtofit gélt-t használtam, nekem attól múlt el mindig :)
2013. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ha most ez az Erazaban sem hat, akkor legközelebb kipróbálom azokat amiket írtatok, meg most ezt a c vitamonos tanácsot is megfogadom, és elkezdem szedni, hátha segít. Köszönöm szépen!!

Persze jöhetnek még válaszok! :)


Ja amúgy 1. válaszoló a Compeed nevű tapaszt használtad? Mert beírtam google-ba és azt dobta ki, de azért gondoltam megkérdezem. :)

2013. júl. 11. 12:28
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Lizin-c kapszula és ettől jobb nincs herpesz ellen. Tapasztalatból beszélek!! Annyira erősíti az immunrendszert, hogy nem fog kijönni.

2013. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
első lépés immunrendszer erősitése, mert azért jön ki mert gyenge és így szabad utat hagy a vírusnak. rendszeres táplálkozás,alvás, és szabadban mozgás pl séta,de legjobb a sport.... sok zölsdég gyümölcs... és persze cink bevitele,virusölő hatása van és segít immu. erősiteni. és persze szedd a c-vitamint. illetve lizinnek is jó hatása van a herpesz ellen
2013. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia.Nekem tegnap jött ki egy nagyon csúnya herpesz ami még nem volt.Én első nap Aciclovirral kenegettem amitől leszáradt ma meg kamilla teával kenem ami nagyon jó rá mert jól le szedi.
2013. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!