Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen szöveget írhatnék ki...

Milyen szöveget írhatnék ki az ajtóra?

Figyelt kérdés
Olyan intézményben dolgozom, ahol jönnek mennek a gyerekek. Szeretném kiírni az ajtóra, (gyengébbek kedvéért:) )h betegen ne látogassák azt. Kismama vagyok nem örülnék semmilyen régi vagy új influenzának. Van ennek vmi kíméletes módja, ami mindenki számára egyértelmű és senki nem sértődik meg rajta? Úgy tudom létezik vmi sablonszöveg amit ki lehetne írni. Tudtok ilyet?
2009. okt. 20. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez alap dolog kéne hogy legyen hogy ha valaki beteg akkor ne hordja szét magával a vírust mindenfelé.

De kiírni szerintem fölösleges mert ha már ott van akkor ugyis bemegy. És az is lehet hogy nem is érzi még a tüneteket de már lappang a vírus. Szóval nem lehet kizárni sehogy a fertőzésveszélyt.

2009. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bármilyen szöveget ki lehetne függeszteni egy közintézményben, amely esetleg a tömeges megbtegedést, vagy fertőzést meglőzhetné. Erre van a szülői felelősség, vagyis hogy a gyereket ne engedje betegen sehova. Ha veszélyben érzed magad, menj esetleg táppénzre a magad és magzatod védelme érdekében.
2009. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tegyél ki egy nagy, fekete táblát egy vérvörös stoptáblával, halálfejekkel, radioaktív jellel. Attól fogva csak az fog oda menni, akit kifejezetten oda küldtek :)
2009. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Paranoiás vagy.. jó,hogy nem záratod karanténba magad csak azért, mert kismama vagy.. kész röhej..
2009. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves paranoiás 13.49-es. Neked mint kívülállónak mi a véleményed az intelligenciáról? Nem azt kértem, h zúdítsd rám a világfájdalmadból fakadó bunkóságodat. De mit is várhatnék?! Egyébként meg igenis ki szokták írni még a bíróságokon is, h betegen legyenek szívesek NE látogassák az intézményt. De azért örülök, h köztünk vagy.
2009. okt. 20. 14:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez utóbbi szöveggel mi a probléma?
2009. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen semmi. Ezt is írom, csak azt hittem tudtok vmi sablonszöveget.

Azért köszi.

2009. okt. 20. 14:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát az eléggé sablonszöveg, hogy betegen ne látogassák az intézményt, de ez meg félrevezető, mert maga a "beteg" szó sokmindent jelenthet. Én pl. sosem vagyok egészséges. És soha nem is voltam az. Úgyhogy nekem tulajdonképpen sehova sem szabad lenne mennem ezen logika alapján. Tehát a beteg elé még a fertőző szót odateheted. :D
2009. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Az üzletet mérges kígyókkal őrizzük, és fertőző betegségben szenvedők nem látogathatják."
2009. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg egy nagyon színes karikatúrát kéne rajzoni ami terhes anyakat gyerekekkel, időseket stb. A szöveg pl. hogy a gyengébbek védelme érdekében kerüljük a tömeges helyeket, ahol a fertőzés lehetősége fokozott.
2009. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!