Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A körömgomba hogyan gyógyul?

A körömgomba hogyan gyógyul?

Figyelt kérdés
Nemrég észleltem, hogy valami úton-módon körömgombám lett. Elkezdtem egy ilyen speciális körömlakkal, Batrafennel kenni, de egyenlőre semmi változás. Meddig tart míg meggyógyul és hogy? Majd az új köröm ami nő egészséges lesz? És az nem baj, hogyha a többi körmöm nem beteg de azokat is lakkozom ezzel a körömlakkal?
2013. júl. 20. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
a nem gombás körmöt nem kell kenegetni. ezt a Batrafen-t nem ismerem, én a nailner stiftet használtam, az a körmön keresztül felszívódik és amikor lenő, akkor már egészséges lesz a köröm. persze ez hosszú és kitartó folyamat! de hajrá!
2013. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az biztos hogy hosszú folyamat, én kb. 3 hónapja kenegetem és nem látok semmi változást , ami nő köröm az is hasonló, na de mindegy várok türelmesen!
2013. júl. 21. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!