Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Én vagyok túl pánikra hajlamos...

Én vagyok túl pánikra hajlamos, vagy tényleg gond van?

Figyelt kérdés

Szóval barátommal már többször közelebb kerültünk egymáshoz.

És most hirtelen 2 napja olyan levert, ma reggel kicsit hányingere volt, de láza nem volt.


Én betegesen félek az AIDS-től, voltam 2 szűrésen is. Egyszer az ANTSZ-nél, egyszer egy segélyszolgálatnál (ez kisebb). Mind2 negatív lett, de egyszerűen rettegek, hogy mi van, ha rossz az eredmény, és az vagyok, és megfertőztem?


Mennyi ennek az esélye? AZ első teszt elég régi már, a 2. kb áprilisi.


Nagyon félek. Vagy van valami hasonló járvány most Magyarországon?


Most tényleg ez a probléma, vagy lehet más is? Vagy nekem van problémám?



2013. júl. 23. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elotte nezz utana, hogy terjed. Ha nem volt massal nemi kapcsolata, nem kaphatta el.
2013. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem volt mással.


Miért, ez az lenne akkor? HIV? :S komolyan?

2013. júl. 23. 09:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy csak szimplán én reagálom túl?
2013. júl. 23. 10:21
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem régen szorongásom volt, bár szerintem elmúlt. De most komolyan az hiv-től lehet? én két vizsgálaton voltam, negatív, ő adott sokszor vért, és nem volt eddig rajtam kívül senkivel, tudom, mert ismerem.
2013. júl. 23. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:
De most,ha te nem voltál mással... aki megfertőzhetett(szóval nem csaltad meg), és most sem vagy megfertőzve, akkor nem értem miért aggódsz? Ha ő sem volt mással... akkor nem értelek. Szerintem csak sima rosszullét. Nem kell ennyire túlreagálni.
2013. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, csak a teszt nem hazudhat?
2013. júl. 23. 13:14
 7/9 anonim ***** válasza:
elég kicsi rá az esély. de, ha ennyire aggódsz akkor menjetek el és csináltassatok egy tesztet mind a ketten. attól majd megnyugszol :)
2013. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha meg vírusos is lettél akkor meg mit kell agódni??Hidd el ettöl vannak sokkal veszélyesebb betegségek mint egy hív virus
2013. júl. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
huhh.. szerintem ezt beszéld meg egy barátoddal, esetleg egy szpihológussal...
2013. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!