Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha vér érintkezett a bőrömhöz...

Ha vér érintkezett a bőrömhöz attól lehetek aids-es?

Figyelt kérdés
A vonaton véletlen belenyúltam és a kezem kicsit sebes volt.

#vonat #vér #AIDS #hiv szifilisz
2013. júl. 24. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem friss vér volt,akkor nem. Az AIDS vírus nagyon érzékeny és "gazda testen" kívül hamar elpusztul.
2013. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugodtam, de még mindig félek egy kicsit. Visgálatra nem merek elmenni 16 éves vagyok. A szüleimnek pedig hogy adnám ezt elő?

Ha netán mégis baj van

2013. júl. 24. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy a ver AIDS-es volt? Mar eleve ez eleg valoszinutlen, az megvaloszinutlenebb, hogy a tegyuk fel AIDS-es ver a seben keresztul teged fertozzon.


Ha van egy nyilt toresed, vagy egy tatongo verzo serules a kezeden es meglocsolod 'eces' verrel, akkor elkepzelheto, hogy elkapod a fertozest, de igy, hogy nem is tudod, hogy a ver 'eces' volt, mennyire volt friss, es hogy a te sebed mennyire volt nyilt....aaaaa felejtsd el


Inkabb guglizz ra az AIDSre es olvass el mindent rola, amit tudni ILLIK, es akkor nem fogsz ilyeneket kerdezni.

2013. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!