Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elmennétek a tervezett nyaralá...

Elmennétek a tervezett nyaralásra a tervezett időpontban kifizetett szállásra tüdőgyulladásos 4éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
Nem merek. MI van ha elkap még valamit? Másokat megfertőz? Szerintem nem kéne...
2013. júl. 26. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Óriási felelőtlenség lenne. Nem tudjátok nagyszülőnél hagyni amíg nyaraltok?
2013. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem lennék képes rá, mégha lenne is bárki akinél maradhat. hárman vannak tesók, egy is hiányozna közülük, már nincs egyben a család. közben átgondoltam, nem megyünk sehova. semmi nem ér annyit, hogy még nagyobb baja legyen, annyira féltem, amúgy is egy kis 10kg-s sovány sápadt beteges kislány, idegrendszere beteg, most még a sok gyógyszer is. hülye kérdés volt...bocsi
2013. júl. 26. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!