Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Saját szemölcstől, megfertőzhe...

Saját szemölcstől, megfertőzhettem magam odalent? . Mert most ott is lettek? Vagy a HPV csak nemi úton terjed?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:

sajnos igen!

ha a szemölcsös ujjadat szopogatod pl a szádba is bekerül.

2013. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Siman meg!! :/ Nekem anno kb 10-15eve, az uszitol,kijott egy a talpamon! Es eleg volt h kiazzon, par heten belul 3lett belole!!!! Plusz egy a tenyeremen!Lezeres eltavolitas...... Gusztustalan egy dolog!!!! Hal Isten azota nem jott ki
2013. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy megfertőzhetsz!!!@#
2013. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy lehet e, de azt igen hogyha ott kijöttek neked a szemölcsök mindenképp menj el HPV vizsgálatra, mert nem biztos h épp a méhnyakrákot okozó fajta, de ezt a rizikót nem vállalnám be. A vírust még tudják kezelni, de rákot már sokkal nehezebben!
2013. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok.....szerinted van olyan aki a szemölcsös ujját szopogatja???Valami más magyarázat esetleg?
2013. aug. 24. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyi magyarazat nem eleg!!?? Menjel orvoshoz ha nem akarsz mashova is!!!!.....
2013. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez az elsőnek szólt.Köszönöm a válaszaitokat.Igazából az egyik lábujjamon van alul egy kis szemölcs,már ott van kb.5 éve.Nem zavart soha,tudom,hogy van de eddig nem érdekelt,és sosem szaporodott....csak azért gondoltam ,hogy attól kaphattam el,mert 7 éve vagyok tartós kapcsolatban,és eddig is a párommal szexeltem,és mégsem voltak gondjaim.. :(
2013. aug. 24. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkepp meg kell mutatni a nemi szerven levot, ne vardd meg meg rosszabb lesz!... A doki pedig azonnal fel fog vilagositani h megcsaltak-e, vagy a szervezetedben lappang!
2013. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
3 napja még tuti nem voltak ott.Ha ilyen gyorsan növekszik és szaporodik,hova menjek most,ma vettem észre,az orvosom szerdán tud fogadni.A férjemről nem feltételezem,hogy megcsal,ő elég régi módi,ami a párkapcsolatokat illet,de ebbe nem akarok belemenni.
2013. aug. 24. 19:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Haat csak a nogyogy a jackpot, viszont esetleg addig elmehetsz a korzetisedhez is akar, hatha mond valami okossagot.
2013. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!