Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Par eve jarok szolariumba es...

Par eve jarok szolariumba es a kezemen az egyik anyajegynek a kozepen kijott egy kis fekete pont. Nem no, nem viszket, csak ott van. Mit jelentez, a szolarium hibaja vagy hormonalis eredetu?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Én sosem szoláriumoztam, és nekem is van ilyen az egyik anyajegyemen, meg is mutattam bőrgyógyásznak, de azt mondta, nincs jelentősége, az anyajegyek felülete nem mindig egyszínű, és az életünk során is változhatnak. Mutasd meg te is orvosnak, spéci nagyítóval megnézi, és abból meg tudja állapítani, hogy ártalmas vagy teljesen ártalmatlan elváltozás.
2009. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézesd meg bőrgyógyásszal.

Melanoma is lehet, de reméljük nem az.

2009. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy 10 kg esett le a szivemrol, megkonnyebultem egy picit, koszonom a valaszokat.
2009. nov. 1. 10:41
 4/4 anonim válasza:
A nyáron nekem is volt egy ilyen problémám és megnézettem bőrgyógyásszal és hál'istennek teljesen ártalmatlan volt...de inkább irány a bőrgyógyász.
2009. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!