Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért érzem magam furán, és...

Miért érzem magam furán, és miért szédülök napközben?

Figyelt kérdés
Elég sokat ülök itthon mostanában sokáig fent vagyok, dohányzom, és amikor napra megyek mindíg szédülök meg furán érzem magam mintha részeg lennék.Lehet ez ennek az oka vagy lehet aids-es vagyok, vagy mi bajom?
2009. okt. 31. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

dehogy vagy! mármint ez nem annak a tünete, és ha normálisan szexelsz, nem lehetsz AIDS-es, ha az vagy, akkor sem ezek a tünetei.


inkább:

- kimerültség az éjszakázástól, ne csináld, aludj napi 7-8 órát normális időben (ne hajnaltól délig, éjfél előtt feküdj le)

- vérszegénység, alacsony vérnyomás (méresd meg a háziorvossal)

- vitaminhiány, amiről a cigi is tehet, táplálkozz normálisan és szedj C-vitamint, vagy komplex vitamint, az segít


vigyázz magadra, valszeg legyengült az immunrendszered, könnyen elkaphatsz bármit!

31/L

2009. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kimerültség,alacsony vérnyomás,fáradtság.
2009. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak olvastam hogy valami soproni akárki énekes srác aids-es lett és abból jött rá hogy nagyon fáradt és szédül meg furán érzi magát. Eből gondolom hogy lehet nekem is ez lehet a bajom de nagyon remélem hogy nem.


köszi az eddigi válaszokat!


egyébként 21/f

2009. okt. 31. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy az is lehet hogy leesett a vércukrod!

Kapj be egy kockacukrot. Hát ha jobb lesz.

Vagy ha nem akkor tényleg az éjszakázás, vagy a vérnyomásod okozza.

2009. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!