Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kicsi fehér pöttyök, viszketne...

Kicsi fehér pöttyök, viszketnek . Mi lehet? Valami belém mászott?

Figyelt kérdés
2 napja vettem észre hogy apró kiütések vannak rajtam , szabad szemmel nem is nagyon látható , inkább csak tapintással (tényleg nagyon apró ) és elkezdett viszketni ( de nem nagyon , hanem olyan közepesen , néha-néha) és az a legrosszabb hogy néha azt érzem hogy mint ha sok kicsi hangya mászkálna a testemen .Valami belém mászott ? ( fehérek a pöttyök ) rühes csak nem lehetek mert utána olvastam meg képet is néztem és az nem igy néz ki . Bőrgyógyászom ( akihez tartozok ) szabadságon van , szept.10.én jön vissza és bementem de senki nem volt aki bőrgyógyász lett volna .Mi lehet ?

2013. aug. 31. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mászott beléd semmi... szerintem allergiás vagy. Nekem a tenyeremen szokott ilyen lenni és a kézfejemen, az allergiám miatt. Ne vakard, mert annál jobban fog viszketni. Nekem speckó kencém van erre, de várd meg a bőrgyógyászod aztán majd ő elmondja. Egyébként egy-két nap után elmúlik, aztán megint kijön.
2013. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is körülbelül ezek a tüneteim és sajnos a héten csak egyszer rendel itt bőrgyógyászat és viszketek...

Neked végül mit mondott rá a bőrgyógyász??

Mivel nincs bőrgyógyász és viszketek én megpróbálkozom a házi orvossal hátha tud valamit kezdeni vele

2013. okt. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!