Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek érdemes beoltatni...

Szerintetek érdemes beoltatni magunkat H1N1 ellen? És a nagyobb gyerekeket/17,20 éves/, és a szívbetegeket? Ti beadattátok magatoknak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát a férjem beadatta magának 1 napig rosszul volt. Nagyon fájt a veséje és hányingere volt. Van egy 10 éves gyermekem is és nem tudom mit csináljak? Mivel teszek rosszat?
2009. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Egyik ismerősöm főorvos, ő azt mondta, semmiképp ne oltassam be magam, mert ki tudja, hogy egy ilyen alig tesztelt oltás milyen hatásokat fog kiváltani, ha nem is most akár 10év múlva. Én megfogadom a tanácsát...
2009. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
45%
Egy hete oltottak egyszerre a régivel és az újjal, és semmi bajom, csak a feleségem cseszett le, mondván, hogy ez káros és haszontalan, stb.
2009. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

én úgyvagyok ezzel h nem adatom be, és a családom sem. helyette erősítem az immunrendszerem, elég sok gyümölcsöt eszem, amit azelőtt nem. ha pedig megkapnám a betegséget, rendszeres orvosi látogatással nem lehet belőle komoly baj.

ha a szívbeteg családtagod megkapná, akkor ő rá feltétlen vigyázzatok majd, mert szív és tüdőbetegekre veszélyesebb az influenza....viszont arról nincs infó, h szív és tüdőbetegekre az oltás mennyire veszélyes. higanyt tartalmaz ugye, ami idegkárosodást okozhat, ezpedig egy szívbetegnél nem a legjobb dolog....

2009. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Vízeben oldódó, három nap alatt lebomló, teljesen ártalmatlan higanyt, amely számos gyógyszer tartósítója.

Ne informáljunk kérem félre, ha nem értünk hozzá.

Én is oltva vagyok, a férjem is a két gyermekem is.

Semmi bajunk.

Háziorvosnak üzenem, aki szerint nincs letesztelés, hogy van letesztelés, a múlt héten lett meg a 14 év alatt, mostmár megvan a 3 év alatti is.

Az információt hol álmodta?

Kérem, oltasson, aki nem akar megfertőződni.

2009. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
hamár a félreinformálásról beszélünk.....a mellékhatások nem 1 hét alatt jelentkezhetnek egy oltóanyag tekintetében, hanem évek múlva. ígyhát, a 14 éves kor alatti gyermekeknél még jó h azalatt az 1-2-3 hetes megfigyelési idő alatt mégjó h nem jelentkeztek mellékhatások, majd pár éven belül, ha lesz mellékhatás. HA lesz...úgyhogy még ne beszéljünk tesztelésekről, meg biztonságos használatról, mert nem tudhatjuk. továbbra sem fogom beoltatni magam és a családom sem...
2009. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

18-04-es mi a fene vagy te jós?

Te vagy talán a tesztlaboráns, vagy a kiértékelő asszisztens, netán orvosprofesszor?

Megmondom mi vagy, egy ostoba fajankó.

Igazad van ne oltass, betegedj meg, előtte vegyél vudu babát azért, mert azt halottam a te fajtádnál a beválik.

2009. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Én éás a családom nem oltatjuk be magunkat. Ha gyerekem lenn azt se, ha terhes lennék, akkor se és soha!! Nem szabad. Valóban nem tesztelték le teljesen. És ki tudja sztem az a hölgy, aki 1 napra rá halt meg, miután beoltatta megát a H1N1 ellen, biztos, a védőoltástől. De persze már a Tv nem is foglalkozik vele, próbálják eltusolni az ügyet, ugyanis a boncolás eredményét se hozták nyilvánosságra. Na vajon miért? Mert ha kiderülne, hogy a védőoltásba halt bele, akkor senki nem oltatná be magát. Az egész mögött Business/üzlet/ Pénz van. Vajon miért nyomják annyira a Tv-ben miért riogatják az embereket, hú Ukrajnában már enyi a fertőzött beteg, a határhoz közeli városokbó, falukból jönnek át a magyar patikákba megvenni a vakcinát.

Ki is mondta azt hiszem igen az ANTSZ tiszti főorvosa Falus Ferenc, még pár héttel, a vírus viharos gyorsasággal közeledik Magyarország felé. Na menjen már a fenébe!!

Szerintetek, beoltatta magát és az Egészségügyi Miniszter? Miért pont velük "kampányolnak"

Ne higgyétek, hogy beoltatták magukat, hülyék lennének.

Van is egy cikkem, képem, amikor Falus Ferencnek beadják a "védőoltást" "védő kupakkal" azt hitték, hogy hülyék az emberek, hogy nem veszik észre, a képfelkerült az inetrenre, de szerencsére még időben lementették, mivel el is távolították.

Akit érdelek a cikk és a kép, elküldöm privátban.

2009. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
74%
Hát én nem tom mit csináljak mert félek attól be oltom magam és később lesz probléma pl ha majd gyermeket szeretnék!De meghalni sem szeretnék!Bárha menni kell akkor menni kell egy gyógyszer és orvos se segíthet!Én várok talán túl leszünk rajta és én is mint sokan mások oda figyelek a vitamin bevitelre!Tényleg a vírust kapjuk meg az ellenszerel?:O
2009. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ellenszerrel nem, mert az antibiotikum (csak akkor adják, ha a vírus már sejteket is fertőz) nem tartalmazza a vírust, de a védőoltásban benne van a leölt vagy a legyengített vírus, így az immunrendszer beazonosítja és antianyagot termel. Ez fog majd megvédeni a vírustól, ha nem mutálódik, pedig fog.
2009. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!