Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Dalacin kapszulát felírnak...

Dalacin kapszulát felírnak férfinak, ha egy nőtől gombás fertőzést kapott?

Figyelt kérdés
Arra gyanakszom, hogy megcsal a párom (sajnos nemcsak ebből), mert észrevettem nála ezt a gyógyszert, nagyon dugdossa. Azért furcsa, mert ha bármi baja van, rohan hozzám. Utánanéztem, milyen problémákra írják fel, ez az egyetlen, amit eltitkolna.
2013. szept. 9. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Dalacin antibiotikum, nem alkalmas gombás fertőzés kezelésére. Csak baktériumos fertőzésre használható, azt viszont a férfi nemigen kapja el a nőtől nőgyógyászati probléma esetén sem. Ráadásul nőgyógy. problémán kívül rakás más mindenre is alkalmazzák.


Én már kaptam amúgy bakteriális fertőzésre ilyet, és a pasimnak nem írták fel.

2013. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, dalacin antibiotikum és nem gombára adják. Az én eddigi barátaimnak ha írtak föl gyógyszert miattam, akkor az maximum Klion tabletta volt, amit nekem is trichomonas fertőzésre adtak. Se gombára, sem pedig bakteriális gyulladásra nem adtak a páromnak semmit eddig, csak nekem.
2013. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!!
2013. szept. 10. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!