Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokfájásra mit ajánlanátok?...

Torokfájásra mit ajánlanátok? A nyirokmirigyek duzzadtak már több hete. Orvosnál voltam.

Figyelt kérdés
Orvosnál 2x is voltam, először c-vitamint, sok folyadékot javasolt. Másodszor Fortedol tablettát írt fel (gyulladáscs.és fájdalomcsillapító), ezt már beszedtem, de semmit sem javultam. Ja, és még annyit mondott a doki, hogy majd elmúlik... Már 4 hete fáj.
2009. nov. 5. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Kéne csináltatni egy általános vérképet, ez nem normális, hogy 4 hete gyulladásban vagy.
2009. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csináltak, mert azt gondolták vashiányos vagyok, de a doki szerint minden rendben. jövőhéten elmegyek gégészhez, mert ez tényleg nem normális, alig bírok nyelni..
2009. nov. 5. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!