Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Iskolások! Gondolom nektek is...

Iskolások! Gondolom nektek is ingyenes a h1n1 elleni védőoltás, a szüleitek beleegyeztek a beadatásba? Van olyan aki már megis kapta? Mellékhatások voltak?

Figyelt kérdés

Mi tegnap kaptunk egy papírt, elkell dönteni hogy kell vagy nem. Anyu huzakodik, nem tudjuk mi lenne érdemesebb... Belehalni a betegségbe, úgy hogy talán lett volna esély megúszni, vagy "túlélni", mert volt lehetőség védekezni ellene...

Keresztanyum felhívta a körzeti orvosunkat és ő azt mondta hogy adassuk be, attól még nem lesz semmi bajunk.. Anyu most azt mondta h akkor legyen.. De én meg félek h lesz vmi következménye :S Ha meg nem adjuk be akkor pedig attól kell majd félni h nehogy elkapjuk, aztán meg nehogy belehaljunk..

Egyébként az ilyen chip-es, meg hasonló beteg dolgokat nem hiszem el. Viszont a tesztelési idő tényleg rövid volt. Fogalmam sincs mi legyen..


2009. nov. 5. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Szia!

A lányom ma kapta meg, mi (a család többi tagja) kedden fogjuk.

A 2 éves fiamat nem tudom, hogy beoltatom-e, mert még nagyon kicsi.

2009. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok iskolás, de szerintem nem kéne beadatni (tanár vagyok).
2009. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Én sem iskolás, sem tanár nem vagyok. Én már kb. 2 hete beoltattam magam(nekem egy betegség miatt ingyen járt) és semmi bajom nem lett tőle, a családban is beoltatták magukat és senkinek semmi baja, lázasak sem voltak stb. Csak akkor veszélyes, ha valamely összetevőre allergiad van (pl tojás) de az orvos ezt úgyis tudja és te is. Semmi bajunk tőle, merem ajánlani.
2009. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Kedves utolsó. És ha 1 év múlva lesz tőle bajod?
2009. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Én sem vagyok iskolás, sem tanár, csak egy anya, de én beadatom a fiamnak.(És magamnak is) Tudod én attól félek, h mi van ha pont ő kapja el, nála lesznek szövődmények, akkor madj hüppöghetek, hogy lebeszélt ez v az, pedig van rá mód, h elkerüljük.
2009. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
16:40-es és ha az oltás szövödményébe hel bele ?
2009. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2009. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minket meg sem kérdeztek, de ha meg fognak, akkor nem lesz a válasz.
2009. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
5.! igen anyu is azt mondta, nem bocsátaná meg magának ha nem adjuk be és valami történik.. :(
2009. nov. 6. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!