Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak valamilyen mellékhatása...

Vannak valamilyen mellékhatásai a H1N1 elleni vakcinának? Érdemes lenne beoltatni magam? 14/L

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Szerinted ennyien oltanák magukat,ha lenne.Én megkérdeztem dokimat,és még 4-et.Mindenki beoltotta a családtagjait,így én is beadattam.
2009. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Én meg nem adatom be! Mert arról előszeretettel jön a hír hogy mennyien beoltották magukat de azokat meg nem mondják, hogy már mennyien haltak meg tőle...vagy bénultak le..

A H1N1 is ugyanolyan többi kis gagyi influenza mint a többi csak a média felfújja az egészet...Ezt senki sem érti meg?!

2009. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok, de viszont a szüleim meg pont fordítva. És mivel a saját egészségemről nekem nincs szavazati jogom, ezért akár tetszik, akár nem én be leszek oltva, akármennyire is ellenzem.
2009. nov. 5. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is megkapom a szüleim akarják de én nem:S de megkapom. Am a tanárom a suliba azt mondta, hogy az Ukránok sumákolak valamit a válság miatt me nekik sz*rul megy és ezért mondják ezeket, így elvonják a vigyelmet a tényegről. És úgy olvastam hogy 46 millióan laknak Ukrajnába és egy kis százalékszámítással megkaphatod hogy hányan betegettk meg. Ahogy én számoltam meg ismerőseim is számolgattak 1%-ot is alig éri el!

De én akkot is megkapom nincs mese. Nincs beleszólásom :S

2009. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

19.05ös sorold fel légyszíves a bénákat, meg a halottakat.

Alfabetikus sorrendben jó, addig is elvagy és nem írsz baromságokat.

2009. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

19.05 szeretném megkérdezni, honnan az infó, hogy a védőoltástól meghaltak, meg lebénultak!? Röhej, nem szabadna ilyen alaptalan hazugságokat terjeszteni! Vagy valamivel alá tudod ezt támasztani?

Szerintem az oltásra igenis szükség van, és megbízható, erről az ÁNTSZ, vagy az EÜ Minisztérium honlapján is lehet tájékozódni, vagy a házi orvostól véleményt kérni! Gondolom hogy a 21.században nem fognak a lakosságnak beadni mérget, meg chipet amit a betegagyúak terjesztenek!

2009. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én nem oltattam be magam, szüleim akarták, de mondtam hogy felejtsék el...

A dobosunk elkapta még régebben Angliában(szept. környéke), találkoztam is vele. Az osztályban is voltak 2-3 betegek.


Jelentem, még élek... Egy nagy hiszti az egész.


17/F

2010. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!