Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Folyamatosan hasmenésem van,...

Folyamatosan hasmenésem van, mit kezdjek vele? (lent)

Figyelt kérdés
Régebben is előfordult ilyen az idegességtől, de most sokkal durvább.. Lopediumot veszek be ha menni akarok valahova, akkor 2napig nyugi, majd megint kezdődik a hasmenés... És így megy ez egy-két hónapja :/ mi lehet ez?
2013. szept. 25. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatnál egy protexin, normaflore kúrát.
2013. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább elmehetnél orvoshoz...
2013. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gasztroenterológushoz kellene elmenned,mert lehetséges valami gyulladás,vagy szervi probléma állhat a háttérben.

A Protexin Natural Care nagyon jó,én ezt szedem,nekem rendben van tőle a székletem,de szedtem anno Probinult is,az is nagyon jó!

Egyél almát,mert az is segíti az emésztést.

Ha véletlen antibiotikumot írnak fel,amellé mindenképp szedj probiotikumot,mert az pusztítja a jó bacikat is nem csak a rosszakat!

2013. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 segítenél? válasza:
menny orvoshoz az kivizsgál, ő szerintem tudni fogja
2013. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!