Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » H1N1 - Megkapta közületek...

H1N1 - Megkapta közületek vagy ismerőseitek közül valaki ezt a vírust vérvétellel bizonyíthatóan? Ha igen, mennyire súlyos? Milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
igen, elkapta. nagyon súlyos, 3 napig nem tudott iskolába jönni...láz, tüssögés, stb, mint a teljesen normális influenzánál...
2009. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Igen, én megkaptam. 3 napig nem mentem suliba, kikúráltam magam, aztán mintha semmi se történt volna, mentem suliba.

Semmivel se volt komolyabb, mint mondjuk egy sima nátha, csak a doki nem engedett suliba.

2009. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
igen, az iskolában egy kissrác elkapta, ő egy hétig nemvolt iskolában, úgytudom otthon feküdt kisebb lázzal, de 5 nap alatt meggyógyult.
2009. nov. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kb. 5 napig ültem otthon és C-vitaminnal 3 nap alatt elmúlt. Am az nem igaz h olyan mint gy influenza mert az influenza HALÁLOS. De az orvosom szerint ne volt Magyarországon 15 éve influenza járvány csak a vakcinákat pont mint a H1N1 esetében el kell adni.
2009. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!