Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Holnapra kell! Igen vagy nem?

Holnapra kell! Igen vagy nem?

Figyelt kérdés

Kaptunk az iskolába egy papírt, hogy van lehetőseg beoltatni magunkat H1N1 ellen. Mit javasoltok oltassak vagy ne oltassak? És ha igen akkor miért igen, ha nem akkor miért nem?

A válaszokat előre is köszönöm!

13/F


2009. nov. 8. 17:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%
Oltass, mert megteheted, ingyenes... Attól nem lehet bajod, ha beoltatod magad, de akkor, ha nem, LEHETSÉGES.
2009. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

Elsőnek: aha, hát én nem egészen így hallottam. Én tuti nem oltatnám be magam, de ez az én saját véleményem. Am meg könyörgök, használd már azt a nyamvadt keresőt!!!! -.-"


22/F

2009. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
oltasd be.
2009. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Tudod itt megoszlanak a vélemények. Én féltem beadatni. Az én lányom 10 éves és nem adattuk be. Félek később baja lehet tőle. Ezt neked kell eldöntened akarod-e vagy sem. Nekem is nagy dilemma volt, mert nem tudni mivel teszünk jót. Talán ha nem lett volna ez a hiszti, akkor határozottabb lennék.
2009. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk a melohelyen is ingyenes, de én kihagyom inkább. Ritkán vagyok beteg és mégis csak 1 vírust fecskendeznek az emberbe:S
2009. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
59%

Ne oltasd be a szövődmények miatt, ha nincs komoly alap betegséged átvészeled az influenzát.Még fiatal is vagy, erős a szervezeted.

Én se oltatom be a 7 éves kislányomat.

2009. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
NE oltasd be magadat! Fiatal vagy és erős az immunrendszered! ezt az egész h1n1-et felfújja a média! Feleslegesen ne mérgezd magad oltással!Én sem oltatam be magam pedig ingyen let volna nekem is!a h1n1 létezik de nem veszélyseb mint egy mezei influenza! 13/f
2009. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%
Ezt neked kell eldöntened,hogy kinek hiszel.A m édia szerint kell az oltás.Én nem oltatom be magam,sem a családom,mert ez is olyan influenza,mint a többi,csak nagyobb a felhajtás körülötte.'958-ban volt egy nagyméretű Ázsiai influenza járvány,nem volt oltóanyag,penicilint ia csak az kapott,akinek tüdőgyulladása volt,és nem halt meg több ember,mint az évenkénti másik járávnyok esetén.És ugyanez volt a helyzet 1976-ban is.Aki eddig meghalt,annak más betegsége is volt.És abban sem vagyok teljesen biztos,hogy az influenzába haltak bele.,Ukrajnában a megbetegdetteknek még az 1 ezreléke sem halt meg,és az is lehet,hogy nem a H1N1-től,hanem másik vírustól.
2009. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
39%
OLTASD BE!!!
2009. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
A szüleidnek mi a véleménye? Mégiscsak velük kellene megbeszélned.
2009. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!