Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Terjed-e az aids orális úton...

Terjed-e az aids orális úton gumi használata mellett ha esetleg fertőzött volt a prosti?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gumi nem sérült meg, és a prosti szája sem vérzett, tovább nem voltak gennyes hólyagok az ínyén akkor 0% az esélye, hogy megfertőződtél.
2009. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, ha a gumi nem sérült meg...

De ugye gumiban is teherbe lehet esni. Mi erről a véleményed?

2009. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem sérült a gumi!csaj tök egészségesnek tűnt,fiatal szép bőrű volt! para van...véradás?
2009. nov. 10. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szinte nulla az esélye hogy elkaptad. Nagy eséllyel nem.


Véradást semmiképpen! Ha mégis megfertőződtél és még kimutathatatlan fázisban van a fertőzés akkor átadhatod valakinek.

2009. nov. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az első vagyok és válaszolnék a kontrázónak.

Biztos van olyan, hogy gumi mellett lett valaki terhes, ezzel a részével a dolognak nem állok vitába.

A 100%-os biztos a halál, vagy az, ami már megtörtént.

De ennyi erőből ne védekezzen senki, mert minek?

Az esélyt megadta magának a kérdező, hogy ne kapjon el, egy esetleges fertőzést.

Ennél többet szerintem Ő sem tehetett volna.

Kérdező nyugi! nem kaptál el semmit.

Jah és ilyennek fel se ülj, hogy jól nézett ki, meg nem lehetett rajta látni, hogy valami baja lett volna.

Könyörgöm!

Egy végstádiumú AIDS-est meg lehet ismerni, de egy fertőzöttet, hosszú évekig nem.

2009. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

17:33 Én vagyok a "kontrázó", de a kérdés nem neked szólt, hanem a kérdezőnek. Neked tökéletesen igazad van és senkibe nem akartam belekötni, csak kíváncsi lettem volna a kérdező véleményére is.


A kérdezőnek meg: ha nagyon aggódsz, akkor hat hét múlva el lehet menni anonim aids szűrésre. Annak eredménye után már biztos lehetsz a dolgodban.

2009. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem sok az egy kicsit 4hétre gondoltam...vidéken nem csinálnak anonimot,ezért kérek bőrgyógyásztól beutalót
2009. nov. 11. 20:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Kontrázónak!

Akkor Én értettelek félre, és elnézést kérek.

2009. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az aids hat hétnél előbb nem mutatható ki, nem mutatják ki a műszerek, úgyhogy fölöslegesen mennél el 4 hét után.

Néhány orvos szokta mondani a 4 hetet, nem tudom miért, de ha utánanézel akár neten vagy megkérdezel egy másik orvost, mindenhol 6 hetet mondanak. És 3 hónap múlva javasolt megismételni.

2009. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!