Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az egyik delelott beleleptem...

Az egyik delelott beleleptem egy rozsdas szogbe! Es utanna elmentunk az oszallyal bicikli turara! Szerintetek fel fog indulni a "piros csik"? , es ha igen akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha má olyan hülye vótá, hogy nem menté el tetanusz ótásra, intézkeggyé, hogy kire hagyod a biciglidet!
2013. okt. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Mit tegyél?? Menj orvoshoz! Nem csak a piros csíktól kell ilyenkor félni! Tetanus injekciót is kapnod kell,ha 5 éven belül nem kaptál.
2013. okt. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalább jól kifolyattad a vért és kifertőtlenítetted?
2013. okt. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Istenem miért van ennyi kretén? Tetanusz elleni oltás, de mindenekelőtt Betadinnal fertőtleníteni a sebet. Mit tanultok meg manapság, ha ilyen alap dolgokat nem?!
2013. okt. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tetanusz meg a piros csík nem ugyanaz. Mindkettőre van esélyed, de tetanuszt feltétlenül kéne kapnod.
2013. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Na jó, azért ennyire nem kell beszarni egy szögtől. Ha életemben minden húzósabb sérülésre oltást kaptam volna, már átfújna rajtam a szél, annyi lyuk lenne rajtam. Tudom, ma már a csapból is ez folyik, de ez is csak a gyógyszeripar lobbijának köszönhető.
2013. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!