Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan terjed a veszettseg...

Hogyan terjed a veszettseg emberrol emberre? A harapas idopontjatol szamitva ra 3 napra mar fertozhetek ha nem kaptam oltast?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy nem terjed!Max vérrel!De lehet hogy rosszul gondolom!Ha megkaptad a veszettséget akkor nem megkergülni fogsz, hanem rohamosan rosszul leszel, és ágynak dőlsz!Annyit tudok, hogy kómába esnek, és végül belehalnak a veszett emberek!
2009. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és ha veszett állat harapott meg még nem késő elmenni oltásért akár 1 hét elteltével is!Ne várd meg míg jönnek a tünetek!
2009. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
elmegyek holnap vagyis hetfon,ez csutortokon tortent de epp egy kis csipes,szombaton tal a baratommal,s verzett kicsit a szam mert ki volt szaradva s felhasadt,most eleg ideges vagyok hogy ha netalan valami bajom van o is elkapta????
2009. nov. 15. 17:42
 4/9 anonim ***** válasza:
2009. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

itt neztem de emberrol emberre arra nem ir semmit....s ilyen szelsoseges esetekre

...

2009. nov. 15. 17:45
 6/9 A kérdező kommentje:
legyszi irjatok meg ha tudtok....
2009. nov. 15. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:
oltást mindenképpen kell kérni, vagyis kutyaharapás után meg kell nézni, hogy veszett-e az állat. és igen, azonnal fertőző lehet, terjed emberről-emberre is, ugyanúgy harapással, stb, tehát ahogy állatról állatra.
2009. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
es veren at terjed?marmint ha a verem jut be a az o rendszerebe es nem a nyal?
2009. nov. 15. 20:44
 9/9 anonim ***** válasza:
ahogy állazról állatra, tehát vérrel is
2009. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!