Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit egyek, ha megy a hasam és...

Mit egyek, ha megy a hasam és hányok?

Figyelt kérdés
Eddig pirítóst ettem. Azon kívül még mit lehet? És inni mit? Bögrés levest pl. lehet?

2013. nov. 14. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet bögrés levest. Csak az kevésbé segít, mintha otthon főznél magadnak normálisat.

Keksz, ropi, főtt krumpli. Szokásos, amiket régen a dokik mindig mondtak ha gyerekként betegek voltunk.

Tejes cuccokat ne egyél...

2013. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. 15 éves vagyok és nincs itthon semmi amiből levest tudnék főzni, levespor meg van.
2013. nov. 14. 09:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamillatea is segít.
2013. nov. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kamilla tea az hashajtó. Van otthon széntabletta? vagy SMECTA por?

Levesporból olyan kellene, ami nem tejporos, tehát ne sajt, brokkoli vagy csirkekrémleves, hanem pl. egy Maggi erőleves kocka, de nem kímélő, mert zsíros.

(Sós vízben) Főtt burgonya lenne a legjobb.

Ha van a közelben patika, akkor aki egyszerre hány is és megy is a hasa, annak ezt kell beszednie: Arsenicum album CH9 (naponta 3-szor 3 globulusz) 1 napon át, csupán. Éhgyomorra elszopogatni!

2013. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A nővérem most csinál mogyorós brownie-t. Most inkább ne egyek?
2013. nov. 14. 16:08
 6/6 Tibor4 válasza:
Sajtot reszelt
2018. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!