Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfáztam? Nem örülök neki....

Megfáztam? Nem örülök neki. Melyik a legjobb, cickafarkfű, kamilla, csipkebogyó tea?

Figyelt kérdés
fázom, gyorsan kiszárad a torkom, gondolom holnap már fájni fog. És nagyon fáradékony vagyok.
2009. nov. 20. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Forró fürdő,és bármelyik tea szintén forrón.Esetleg 1 aspirin plus c,strepsils.Javulást.
2009. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amiket az előző írt... Egyébként nekem a csipkebogyó használt a legjobban, esetleg csipkebogyó vs kamilla. És strepfen szerintem. Jobbulást!
2009. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ezt a teakeveréket szoktam: csipkebogyó, hársfa, a kamillából és a bodzából dupla annyi, néha ízesítésnek mentát is teszek bele. A citromot a mézzel kikeverem és amikor már nem tűzforró a tea, akkor csinálok hőkiegyenlítést és belekeverem. Így megmaradnak a vitaminok is. A csipkebogyó magas C vitamin tartalma pedig akkor marad meg, ha egy napig hideg vízbe áztatod.

Ezen kívül Tantum Verde, Oscillococcinum, néha valami neo citrán, vagy coldrex por.

Jobbulást!

2009. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Strepsils felejtos tobbet art mint hasznal...

Tantum Verde oblogeto vag spray.

Es jo azoscillicoccinum homepatias keszitmeny is

2009. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na ez egyszerre volt az elozovel :)

Es termeszetesen Oscillicoccinum,csak itt egyiptomban a nagy technikaban kicsit kihagy a billentyu neha

2009. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :D azt elfelejtettem irni, hogy hányingerem is van, és nem merek enni :(
2009. nov. 20. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:

A teakeverékes vagyok. :)

Ha van otthon B6 vitamin, tablettásból 2 szemet nyugodtan bevehetsz, ha van ampullás, akkor a felét narancslébe, a másik felét pedig akkor idd meg, ha újra hányingered lesz, vagy nem múlik a féltől.

2009. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!